Rezultate Festival-Concurs Ion Dumitrescu Ediția a III-a 2022

Instrumental - Muzică de Cameră - Compoziție

ProbaClasaNumePrenumeScoalaPunctajPremiu
PianPREGATITOARERomanLeticiaLic. De Arte Balasa Doanna - Targoviste98I
PianIDraganescDarmaColegiul de Arta C. Sylva Ploiesti98I
PianIPăștinAdrianaScoala de muzica Campulung95II
PianITudorAmedeea SerenaGrace Studyo100I SPECIAL
PianIIEnacheDenis-GheorgheScoala de muzica Campulung94II
PianIILucaAlexandra-NectariaGimnaziala de Arte nr. 497I
PianIIMarin LefterRazvan DanielLic. De Arte Balasa Domana - Targoviste94II
PianIIMunteanuIoanaGimnaziala de Arte nr. 495II
PianIINegoescuAnastasia MihaelaLic. De Arte Balasa Domana - Targoviste92III
PianIIȘuțoiuIoana KarinaGimnaziala de Arte nr. 497I
PianIIIPăștinLigiaScoala de muzica Campulung94II
PianIIIȚîcuȘtefan LeonardGimnaziala de Arte nr. 293II
PianIIISârbRobert EugenLic. Voc. De muzciă Tudor Ciorte - Brașov90III
PianIIISimaAnastasiaGimnaziala Iosif Sava98I
PianIIIStoicaMiruna ElenaGimnaziala de Arte nr. 493II
PianIVBradSerafimGimnaziala de Arte nr. 494II
PianIVBurtanAlessiaGimnaziala Iosif Sava100I SPECIAL
PianIVCotarceaKarinaGimnaziala Iosif Sava90III
PianIVMateiCezar ValentinLiceul N. Titulescu - Slatina80M
PianIVNeamtuStefanGimnaziala de Arte nr. 290III
PianVPrițăRuben EugeniuGimnaziala de Arte nr. 490II
PianVIȚoțaAnaGimnaziala de Arte nr. 494II
PianVIIComanEmma CameliaGimnaziala Iosif Sava94II
PianVIICherechesSofiaCNM G Enescu100I SPECIAL
PianVIICocosilaMariaGimnaziala de Arte nr. 492III
PianVIIComanAnastasia-IoanaGimnaziala de Arte nr. 280M
Pian Complementar / ParticularIFeleaTeodoraDayspring Academy and High School,Alabama, U.S.A98I
Pian Complementar / ParticularVIIRăducanAnastasia-MariaLic. Teoretic Ion Barbu80M
Pian Complementar / ParticularVIII (an VII)PughinMariaGrace Studyo98I
VioarăIMihalacheIanis DanielColegiul Național de Artă "Dinu Lipatti", București-I
VioarăITrifoiMaria AntoniaȘcoala Gimnazială cu program suplimentar de muzică și arte plastice, Sighetu - Marmației--
VioarăIIAntonNatalia - AbigailColegiul de Artă "Carmen Sylva", Ploiești-M
VioarăIICocîrlaAlexandruLiceul de Arte "Marin Sorescu", Craiova--
VioarăIIKingMayaColegiul Național de Muzică "George Enescu",București-II
VioarăIINedelcuAlexandra ȘtefaniaColegiul de Artă "Carmen Sylva", Ploiești-III
VioarăIIRadeșConstantinȘcoala Gimnazială de Arte nr. 4, București-I
VioarăIITicaGabrielȘcoala Gimnazială Petrache Poenaru, Brădești--
VioarăIIIMateiNataliaȘcoala Gimnazială de Arte nr. 4, București-M
VioarăIIIMuraruAlexandraȘcoala Gimnazială de Arte nr. 4, București-I
VioarăIII (an IV)PopescuDaria MariaColegiul Național de Artă "George Apostu", Bacău-I
VioarăIIIȘerbanAriana NicoletaLiceul de Arte "Marin Sorescu", Craiova--
VioarăIVComnoiuTimeeaȘcoala Gimnazială de Arte "Iosif Sava", București-I
VioarăIV (an III)StancuGruiaȘcoala Gimnazială de Arte Nr. 4, București-M
VioarăV (an III)DariusMihai IonuțLiceul de Arte "Marin Sorescu", Craiova-II
VioarăVDumitruDaniel MarianLiceul Teoretic "Nicolae Titulescu" - Școala de muzică--
VioarăVPloaeDragoșLiceul de Arte "Marin Sorescu", Craiova--
VioarăV (an I)VanceaAntonia - ElenaLiceul de Arte "Victor Giuleanu", Râmnicu - Vâlcea--
VioarăVIIMihăilescuEsteraColegiul Național de Muzică "George Enescu",București-III
VioarăVIIStoiVlad MihaiȘcoala Gimnazială de Arte nr. 5, București-I
VioarăVIIVoicuCrina Maria RosaColegiuli Național de Artă "Dinu Lipatti", București-I
VioarăVIIIDuduKarina CristinaLiceul Teoretic "Nicolae Titulescu" - Școala de Muzică--
VioarăVIIILescaruIarina MariaColegiul Național de Muzică "George Enescu",București-M
VioarăIXGeambașuȘtefanColegiul Național de Artă "Dinu Lipatti", București-M
VioarăIXSanduIoana ClaudiaColegiul Național de Artă "Dinu Lipatti", București-II
VioarăIXSultan NegoițăRobert IulianColegiul Național de Artă "Dinu Lipatti", București-II
VioarăIXTomaMihaiLiceul de Arte "Marin Sorescu", Craiova--
VioarăXIModrescuIlinca ȘtefaniaLiceul de Arte "Victor Giuleanu", Râmnicu - Vâlcea-M
VioloncelIIIȚoțaRuxandraȘcoala Gimnazială de Arte nr. 410I
VioloncelIVBarbuRadu AlexandruȘcoala Gimnazială de Arte nr. 410I
VioloncelVFornaMarukaCM Sigismund Toduță9.7I
VioloncelVIFarcașPatrik AlexandruLic de arte Regina Maria - Alba Iulia10I
VioloncelVI (IV)VulpeElizaȘcoala Gimnazială de Arte nr. 49.7I
VioloncelVIIKissJuliaCM Sigismund Toduță9.7I
VioloncelVII (III)ArnăutuKirinaCNM G Enescu9.4II
VioloncelIISzenovicsDavidCM Sigismund Toduță10I
ViolăVIIIȘandruMariaȘcoala Gimnazială de Arte nr. 49.7I
ChitarăIIIDobreaPaul -DavidCNM George Enescu-
ChitarăVIIRacovițeanuAndreea-CarmenLic de Artă Gheorghe Tattarescu -Focșani10I
ChitarăVIIMateescuPatriciaȘcoala Gimnazială de Arte nr. 49.5II
ClarinetVIIIPietraruIonut EduardLic. De Arte Victor Giuleanu - Rm. Valcea80-
FlautIVRebleanuAdrianLic. De Arte Victor Giuleanu - Rm. Valcea95II
FlautV (an III)Secobean uCleopatraSc. Gimn de Arte nr. 398II
FlautVIIGhicaTaniaLic. De Arte Gh. Tăttărescu - Focșani85M
OboiV (an II)RebleanuSebastianSc. Gimn de Arte Victor Karpis - Giurgiu100I
NaiXVișanAndreea MonicaCNA Dinu Lipatti București80-
CompozițieVBălanIoana-MaariaȘcoala Gimnazială de Arte nr. 3--
CompozițieVIRădulescuMateiMusic Academy-II
CompozițieVIMarchișElena AdaȘcoala Gimnazială de Arte nr. 3--
CompozițieVIIArtenieNarcisȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman-II
CompozițieVIINistorMatei-IoanȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman-M
CompozițieVIIRusuDaria-IoanaȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman--
CompozițieVIIBălanMatei-AlexandruȘcoala Gimnazială de Arte nr. 3-M
CompozițieVIIMihaiMarina-FeliciaCNA Dinu Lipatti-II
CompozițieVIIGrigoreBogdanȘcoala Gimnazială de Arte nr. 3-III
CompozițieVIITulbureAnaȘcoala Gimnazială de Arte nr. 3-I
CompozițieVIIICusturăȘtefania IulianaLic de artă G Apostu - Bacău-II
CompozițieVIIIAfloareiIustineanȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman-M
CompozițieVIIILunguMateo-SamueleȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman--
CompozițieVIIICadanLucaȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman-M
CompozițieVIIITrifanRareșȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman--
CompozițieVIIIGrămescuAdelaCNM George Enescu-II
CompozițieVIIIȘandorAlexȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman-M
CompozițieVIIIZahariaDragoș AndreiȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman-III
CompozițieVIIIBibireIoanaLic de artă G Apostu - Bacău-III
CompozițieVIIIArabuIoanaȘcoala de artă Sergiu Celibidache - Roman--
CompozițieVIIIMironBogdanLic de artă G Apostu - Bacău--
CompozițieIXFeleaEcaterinaDay Spring Academy and High School, Alabama, U.S.A-II
CompozițieXBortNorbertLic de artă G Apostu - Bacău--
CompozițieXNastasaAlinLic de artă G Apostu - Bacău-I
CompozițieXMihăilăRareșLic de artă G Apostu - Bacău-II
CompozițieXRusu-DonighieviciEmilianLic de artă G Apostu - Bacău--
CompozițieXITrailovicEnea-ChristianLic de artă Sibiu-I SPECIAL
CompozițieXIIAproduStefanCNA Dinu Lipatti-I